Sony Ericsson Zylo

Sony Ericsson Zylo je model patřící k řadě Walkman a dokazuje to mimo jiné podporou bezztrátového zvukového formátu FLAC. Chybí však konektor pro běžná sluchátka 3,5mm jack. Telefon podporuje HSDPA a má třímegapixelový fotoaparát.

Po vysunutí telefonu Sony Ericsson Zylo se objeví na pohled velmi pohodlně vyhlížející alfanumerická klávesnice. Také tady jsem měl velmi rychle jasno – klávesnice je velmi pohodlná, nabízí dostatečně rozměrná tlačítka s jistým stiskem a nízkým zdvihem, takže psaní na ní je skutečně pohodlné. Výrobce nijak neexperimentoval a vzhledem k zaměření telefonu je to jen a pouze dobře. Potěší také dostatečně veliké popisky na jednotlivých klávesách, které méně zkušeným uživatelům výrazně usnadní orientaci. Na pravé straně najdeme tlačítko pro spuštění hudebního přehrávače a také dvojici tlačítek pro regulaci hlasitosti. Na levé straně se nachází vyrytý nápis Walkman a také ouško sloužící pro provlečení šňůrky na krk. Hlavně zde ale nechybí dostatečně rozměrný (omlouvám se za tu formulaci, ale jinak to říct nejde) konektor Fast port. Také u hudebního telefonu, který v podání Sony Ericssonu jako první přichází s podporou formátu FLAC, se tedy výrobce rozhodl pro použití vlastního konektoru a také tentokrát ignoroval zažité standardy. Těžko k tomu cokoliv dodávat, můžeme jen doufat, že model Sony Ericsson Zylo už je skutečně posledním novým telefonem, který se musí bez standardních konektorů obejít.

Bavte se s ostatními. Nebo je varujte před hroznou nudou. Na Facebooku nebo na Twitteru. Fotografujte a snímky posílejte na servery Picasa™ a Flickr®, ať všichni vidí, co vidíte vy.

Co vás rozesměje? Ať je to cokoliv, pravděpodobně to najdete na YouTube™. Na 2,6″ displeji telefonu Sony Ericsson Zylo můžete přehrávat videa, kdykoliv se vám zachce. Nebo stačí dvakrát klepnout na displej a můžete odeslat vlastní.

Sony Ericsson Zylo parametry:

  • rozměry a hmotnost: 103 × 52 × 12 mm, 115 g
  • displej: 2,6“, TFT LCD, 240 × 320, 262 tisíc b.
  • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS (třída 10), EDGE (třída 10),
    HSDPA (7,2 Mb/s), HSUPA (2 Mb/s)
  • konekt.: Fast Port, Bluetooth (A2DP)
  • paměť: 260 MB, microSDHC
  • baterie: ?
  • hudba: přehrávač hudby, rádio
  • fotoaparát: 3Mpx (2 048 × 1 536), video (640 × 480)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *