Sony Ericsson Yendo

Sony Ericsson Yendo je první plnohodnotně dotykový Sony Ericsson bez otevřeného operačního systému. Je vybaven zbrusu novým uživatelským prostředím, které připomíná Android, ale je uzavřené. Jinak jde o podprůměrně vybavený přístroj, který podporuje jen dvě pásma GSM.

Klepněte do pravého horního rohu 2,6″ displeje. Klepněte a poslouchejte. Přeskakujte a posouvejte skladby, přehrávejte je znovu. S plně dotykovým přehrávačem Walkman™ máte hudbu na dlani.

Červená jako láska, modrá jako váš oblíbený fotbalový tým. Vyberte si. Máte chuť na hudbu 80. let? Vyberte si růžovou. Nebo možná černou. Přizpůsobte si telefon Sony Ericsson Yendo přesně podle sebe.

Seznamte se s aplikací TrackID™ pro rozpoznávání hudby a internetovým obchodem PlayNow™. Poznejte novou hudbu. Chcete si udělat pořádek v zábavě? Přenášejte multimediální soubory z počítače do telefonu Sony Ericsson Yendo pomocí aplikace Media Go.

Dokonalý organizátor zábavy – díky aplikaci Media Go™ si své oblíbené multimediální soubory budete moci snadno vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou. Přesouvejte své multimediální soubory mezi telefonem a počítačem pouhým přetažením. Konverze souborů je taky snadná: aplikace Media Go™ automaticky převede video a hudbu tak, abyste získali co možná nejvyšší kvalitu.

Jaký byl život před Facebookem? S telefonem Sony Ericsson Yendo máte na dlani veškeré aktualizace stavu a přísun čerstvých zpráv. Dokonce i když nejste u počítače.

Vestavěný digitální fotoaparát s hledáčkem na displeji, vyhrazenými nabídkami a přímou spoluprácí s funkcemi telefonu pro práci s obrázky a zprávami.

Sony Ericsson Yendo parametry:

  • rozměry a hmotnost: 93 × 52 × 16 mm, 81 g
  • displej: 2,6“, TFT LCD, 240 × 320, 262 tisíc b., kapacitní
  • sítě a data: GSM (900/1 800 MHz), GPRS (třída 10), EDGE (třída 10)
  • konekt.: microUSB, Bluetooth (A2DP)
  • paměť: 5 MB, microSDHC
  • hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
  • fotoaparát: 2Mpx (1 600 × 1 200), video

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *