Sony Ericsson Xperia Pro

Sony Ericsson Xperia Pro je chytrý telefon s Androidem a výsuvnou QWERTY klávesnicí, který má narozdíl od Xperie X10 Mini Pro standardní rozměry a jeho displej má úhlopříčku 3,7″. Telefon je vybaven standardními konektory microUSB, 3,5mm jack i HDMI.

Odepište jim. Než by řekli švec. Zprávy se smartphonem Xperia™ pro budete psát rychle. Dokonale vyvážené spojení multimediální technologie Sony a operačního systému Android. Zábava, kdykoliv na ni máte chuť. Xperia™ pro skvěle poslouží také jaké manažerský telefon.

Vysuňte znamenitě navrženou klávesnici smartphonu Xperia™ pro a začněte psát. Tento telefon s klávesnicí Android je vybaven řadou šikovných funkcí, jako např. Type & Send a Smart Keyboard, které vám trochu zjednoduší mobilní život. Optimální rozložení kláves. Masivní konstrukce. Vyvýšené klávesy pro lepší hmatovou orientaci. Telefon Xperia™ pro je dokonale QWERTY.

Aktualizujte svůj stav na Facebooku. Pište e-maily kolegům. Posílejte si s přáteli zprávy SMS. Funkce Type & Send umožňuje psaní a čtení všech zpráv na jednom místě: přímo z plochy displeje.

Klávesnice ví, co dělat, ještě dříve, než víte, co napsat. Když ji vysunete, funkce Smart Keyboard odhadne, co chcete udělat. Čtete e-mail? Nabídka “Odpovědět, Odpovědět všem nebo Přeposlat?” se automaticky objeví na displeji. Jste připojeni k internetu? Zobrazí se adresní řádek a pole vyhledávání.

Jedete na výlet? Hledáte něco? Nebo si chcete jen odpočinout? Ze stránek Android Market™ si můžete stáhnout libovolnou aplikaci a upravit si svůj telefon Xperia™ pro tak, aby byl skutečně váš.

Vyšší kontrast. Bohatší barvy. Reality Display s enginem Mobile BRAVIA® je displej s úhlopříčkou 3,7″ a ostrým obrazem.

Bohatá nabídka multimediálních funkcí. Herní výkon. Telefon Sony Ericsson Xperia Pro funguje pod systémem Android™ (Gingerbread).

Sony Ericsson Xperia Pro parametry:

  • rozměry a hmotnost: 120 × 57 × 13,7 mm, 139 g
  • displej: 3,7“, TFT LCD, 480 × 854, 16 mil. b., kapacitní
  • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS, EDGE, HSDPA (10,2 Mb/s), HSUPA (2 Mb/s), GPS
  • konekt.: microUSB, Bluetooth, Wi-Fi, HDMI
  • paměť: 320 MB, 512 MB RAM, microSDHC
  • baterie: 1 500 mAh, procesor: Scorpion 1 000 MHz
  • operační systém: Android 2.3
  • hudba: FM rádio, 3,5mm jack
  • fotoaparát: 8Mpx (3 264 × 2 448), video (1 280 × 720), autofocus, diodový blesk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *