Sony Ericsson Xperia Play

Sony Ericsson Xperia Play je jeden z mála vyloženě herních telefonů je na první pohled obyčejný androidový smartphone, jeho výsuvná část však neskrývá QWERTY klávesnici, ale tlačítka pro ovládání her. Výkon pro jejich běh zajistí gigahertzový procesor s jádrem Scorpion a GPU Adreno 205.

Potřebujete supervýkonný smartphone s plnou výbavou? A co kdyby měl také skutečný herní ovladač? Tady ho máte. Sony Ericsson Xperia Play. Smartphone Android™ s osvědčením PlayStation™, s nímž se snadno ponoříte do svých oblíbených her.

Pusťte se do akce se skutečným konzolovým ovladačem se speciálními herními tlačítky, postranními tlačítky a analogovým dotykovým joystickem. K dokonalému hernímu zážitku s telefonem Xperia™ PLAY navíc přispěje vynikající stereofonní zvuk a podpora propojení více hráčů.

Telefon Sony Ericsson Xperia Play je první smartphone Android™ s osvědčením PlayStation™. Byl vytvořen na základě bohatých herních zkušeností oddělení Sony Computer Entertainment.

Multi-tasking. Wi-Fi. Vylepšené uživatelské rozhraní a klávesnice. Telefon Sony Ericsson Xperia Play funguje pod systémem Android (Gingerbread), dosud nejrychlejší verzí Androidu.

Chce si někdo zasportovat? Nebo už je zase čas na práci? Stáhněte si ze serveru Android Market™ nejnovější aplikace Google.

Výrazné barvy a sametově hladká 3D grafika her: 4″ kapacitní vícedotykový displej s grafickým procesorem Snapdragon.

Máte pocit, že video, které jste právě natočili, by mohlo rozesmát širší publikum? Odešlete ho přímo z telefonu na YouTube™, ať ho vidí i ostatní. Nebo si pusťte videoklip, kdykoliv se vám zachce.

Sony Ericsson Xperia Play parametry:

 • rozměry a hmotnost: 119 × 62 × 16 mm, 175 g
 • displej: 4“, TFT LCD, 480 × 854, 16 mil. b., kapacitní
 • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS, EDGE, HSDPA (10,2 Mb/s), HSUPA (2 Mb/s), GPS
 • konekt.: microUSB, Bluetooth, Wi-Fi
 • paměť: 400 MB, 512 MB RAM, microSDHC
 • baterie: 1 500 mAh, procesor: Scorpion 1 000 MHz
 • operační systém: Android 2.3
 • hudba: FM rádio, 3,5mm jack, stereorep.
 • fotoaparát: 5Mpx (2 592 × 1 944), video (1 280 × 720), autofocus, diodový blesk
 • navíc: herní ovladač místo výsuvné qwerty klávesnice

1 komentář u „Sony Ericsson Xperia Play

 1. wow, už se nemůžu dockat, až bude tenhle „telefon“ v prodeji. koukal jsem na ty hry, co se k tomu dají sehnat a je to vážně bomba. jen to asi bude hodně papat baterku ne?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *