Sony Ericsson Xperia Neo

Sony Ericsson Xperia Neo vychází vzhledově z modelů Vivaz, ale místo Symbianu na něm běží operační systém Android. Gigahertzový procesor umožňuje záznam i přehrávání videa, a to třbea i na velké obrazovce, ke které lze mobil připojit pomocí HDMI kabelu.

Smartphone Sony Ericsson Xperia Neo využívá multimediální technologii Sony. Skvěle vypadá. A ještě lépe se drží. A pokud chcete více, čeká na vás celý svět Android™. Na chytrém dotykovém mobilu Sony Ericsson Xperia Neo.

Fotografujte úžasné snímky za slunečního svitu. Fotografujte ostré snímky při špatném osvětlení. Dotykový telefon Xperia™ neo je vybaven 8,1 megapixelovým fotoaparátem a oceněným snímačem Sony Exmor™ R pro mobilní telefony.

Je čas na představení. Na velké obrazovce. Připojte telefon Xperia™ neo k HD televizoru pomocí integrovaného konektoru HDMI. Prohlížejte fotografie a ovládejte přehrávání videa pomocí dálkového ovladače televizoru. Nebo brouzdejte po internetu a podívejte se, co je nového na YouTube. A pokud vás baví hry, stáhněte si žhavé novinky z herních žebříčků. To vše na obrazovce vašeho televizoru. (Televizor musí být kompatibilní s HDMI-CEC. Dálkové ovládání funguje pouze pro videa a fotografie, ne však na hry či surfování po internetu)

Smráká se, teprve svítá nebo je tu slabá žárovka? Senzor Sony’s Exmor R™ pro mobilní telefony umožňuje snímat vysoce kvalitní fotografie a videa i za slabého světla.

Vyšší kontrast. Bohatší barvy. Reality Display s enginem Mobile BRAVIA® je displej s úhlopříčkou 3,7″ a ostrým obrazem.

Ergonomie, to nejsou jen nastavitelné židle a opěrky na nohy. Ergonomické výrobky mohou mít také lesklý povrch a krásné oblé křivky. Telefon Xperia™ neo je odolný vůči běžnému životu.

Sony Ericsson Xperia Neo parametry:

  • rozměry a hmotnost: 116 × 57 × 13 mm, 126 g
  • displej: 3,7“, TFT LCD, 480 × 854, 16 mil. b., kapacitní
  • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS, EDGE, HSDPA (10,2 Mb/s), HSUPA (2 Mb/s), GPS
  • konekt.: microUSB, Bluetooth, Wi-Fi, HDMI
  • paměť: 320 MB, 512 MB RAM, microSDHC
  • baterie: 1 500 mAh, procesor: Scorpion 1 000 MHz
  • operační systém: Android 2.3
  • hudba: FM rádio, 3,5mm jack
  • fotoaparát: 8Mpx (3 264 × 2 448), video (1 280 × 720), autofocus, diodový blesk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *