Sony Ericsson Vivaz Pro

Sony Ericsson Vivaz Pro – Sony Ericsson Vivaz se ve verzi Pro dočkal QWERTY klávesnice a výborná výbava mu zůstala. Model U8i sice má jen pětimegapixelový fotoaparát, nepřišel ale o výkonný procesor ani o schopnost natáčení videa v rozlišení HD ready.

Vyfoťte momentku z výletu. Stačí jediný dotek, cvak, a máte jim co ukázat. Podělte se o svůj úlovek s přáteli. Vysuňte klávesnici QWERTY a můžete snadno psát. Videomobil Vivaz™ s průběžným automatickým ostřením umožňuje natáčet videoklipy v HD kvalitě.

Jak jde život? Vyfoťte západ slunce nad Berlínem a během pár vteřin ho dejte na internet. Jediné stisknutí speciálního tlačítka a váš videomobil celému světu ukáže, kde právě jste.

Chcete zjistit, co vám může nabídnout aplikace Windows 7 Device Stage™? Vezměte kabel USB a připojte telefon Vivaz™ pro k počítači. Snadný přístup k aplikaci Media Go. Seznamte se s nástroji, které vám umožní maximálně využít vaší kreativity. Nebo jen odpočívejte a nechte se bavit.

Pouštějte si své oblíbené videoklipy, kolikrát chcete. A když se budete chtít s ostatními podělit o veselý moment, který jste nahráli, odešlete jej na web. Váš telefon je plně kompatibilní s YouTube™.

Dotykové uživatelské rozhraní nabízí vskutku intuitivní navigaci, ať již procházíte nabídku médií, nastavujete fotoaparát či přehráváte hudbu.

Chcete mít lidi na snímcích ostré a jasné? Aktivujete-li funkci rozpoznání obličeje, fotoaparát automaticky vyhledá obličej v hledáčku a zaostří na něj.

Máte oblíbená sluchátka? Zapojte je do 3,5mm sluchátkového konektoru telefonu Sony Ericsson Vivaz Pro.

Sony Ericsson Vivaz Pro parametry:

  • rozměry a hmotnost: 109 × 52 × 15 mm, 117 g
  • displej: 3,2“, TFT LCD, 360 × 640, 16 mil. b., odporový
  • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS (třída 10), EDGE (třída 10), HSDPA (7,2 Mb/s), HSUPA (2 Mb/s), GPS
  • konekt.: microUSB, Bluetooth (A2DP), Wi-Fi
  • paměť: 75 MB, 256 MB RAM, microSDHC
  • baterie: 1 200 mAh, procesor: Cortex-A8 720 MHz
  • operační systém: Symbian 9.4 S60 5th Edition
  • hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
  • fotoaparát: 5Mpx (2 592 × 1 944), video (1 280 × 720), autofocus, diodový blesk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *