Samsung Wave 533

Samsung Wave 533 je první telefon s QWERTY klávesnicí, který má operační systém Bada. Jeho výbava je jinak průměrná, má sice antény pro GPS i Wi-Fi, ale nepodporuje sítě třetí generace.

Telefon Samsung Wave 533 nabízí službu, která se stane řídicím centrem veškeré vaší sociální komunikace, ať už odesíláte e-mail, posíláte zprávu SMS či MMS, připojujete se prostřednictvím sociálních sítí nebo používáte program na výměnu rychlých zpráv. Tato služba vám umožní přejít na jedno místo a získat přístup ke všem možnostem komunikace včetně snadného nastavení více e-mailových účtů.

Telefonní seznam je centrálním místem, kde najdete vše, co potřebujete k zasílání zpráv. Vedle jména každého kontaktu se zobrazují ikony pro zprávy SMS, sociální sítě, rychlé zprávy, e-mail atd. Budete tak mít k dispozici jednoduchý způsob, jak se spojit s přáteli prostřednictvím různých způsobů komunikace. V telefonním seznamu také můžete zobrazit informace o kontaktech a aktivitě svých přátel, které jsou rozděleny do kategorií Informace, Historie, Aktivity a Média.

Přímo ze svého mobilního telefonu budete moci přistupovat ke službám Facebook a Twitter, a to kdykoli a odkudkoli. Tyto nativní aplikace pracují naprosto hladce a poskytují všechny funkce, takže vám neunikne žádný „tweet“, aktualizace stavu nebo zpráva od přátel. se Samsung Wave 533 Zůstanete v sociálním kontaktu, aniž byste se museli zamotávat do spleti kabelů. Z jednotné platformy budete také moci přistupovat k různým službám pro zasílání rychlých zpráv, takže budete mít snadný přístup k různým kontaktům v těchto službách.

S klávesnicí QWERTY si můžete podle svých potřeb vybrat, zda budete používat dotykovou obrazovku nebo klávesnici. Důvěrně známé rozložení usnadňuje zadávání dlouhých zpráv při psaní e-mailů, konverzaci online pomocí rychlých zpráv, aktualizaci stavu na sociálních sítích a podobně. Po vysunutí klávesnice QWERTY se obrazovka automaticky přepne do režimu na šířku, který poskytuje optimální zobrazení.

Budete vždy připojeni bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Technologie Wi-Fi nabízí rychlé připojení k internetu, takže budete moci přistupovat k sociálním sítím, službám pro zasílání rychlých zpráv, e-mailu a hledání na webu. I bez počítače budete stále připojeni k webu všude tam, kde je k dispozici Wi-Fi.

Samsung Wave 533 parametry:

  • rozměry a hmotnost: 110 × 55 × 15 mm
  • displej: 3,2“, TFT LCD, 240 × 400, 262 tisíc b., kapacitní
  • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), GPRS (třída 10), EDGE (třída 10), GPS
  • konekt.: microUSB, Bluetooth (A2DP), Wi-Fi
  • paměť: 80 MB, microSDHC
  • baterie: 1 200 mAh
  • operační systém: Bada OS 1.0
  • hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
  • fotoaparát: 3Mpx (2 048 × 1 536), video, autofocus

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *