Samsung Star II

Samsung Star II má stejné zbraně jako jeho předchůdce – dotykové ovládání a nízkou cenu – a navíc přidává konektor 3,5mm jack a podporu Wi-Fi. Klíčovým prvkem jeho uživatelského prostředí je provázání se sociálními sítěmi.

Mobilní telefon Samsung Star II z vás učiní hvězdu vašeho společenského života. Díky rychlému dotykovému displeji s velice krátkou dobou odezvy a uživatelskému rozhraní TouchWiz 3.0 se snadno připojíte k sociálním sítím a službám pro přenos rychlých zpráv. Budete také moci procházet fotografie a hudební alba, takže váš zážitek z tohoto dotykového mobilního telefonu bude dokonalý. Prostřednictvím rychlejšího připojení WiFi s větším pokrytím zůstanete v sociálním kontaktu, ať se nacházíte kdekoli. Mobilní telefon, který všechny tyto funkce poskytuje, má navíc inteligentní a nadčasový design, takže zůstane stále stylový.

Společenské kontakty jsou důležitou součástí lidských životů. A protože lidé jsou mobilnější než kdykoli dříve, poskytuje mobilní telefon Samsung Star II řadu různých způsobů, jak se snadno připojit k nejrůznějším sociálním okruhům. Uživatelské rozhraní TouchWiz 3.0 nabízí zdokonalené funkce pro zasílání zpráv včetně nástrojů pro přímý přístup k sociálním sítím, integrovaného telefonního seznamu pro okamžité navázání spojení přímo z telefonního seznamu a aplikace Social Hub Basic, která umožňuje integrovat správu osobních informací a poskytuje také přístup k více účtům z jedné obrazovky.

Díky snadnému intuitivnímu ovládání a možnosti přistupovat k nástrojům pouhým pohybem prstu poskytuje dotykový displej bohatší uživatelský zážitek. Uživatelské rozhraní TouchWiz 3.0, které umožňuje snadný přístup k více funkcím, nabízí zážitek podobný smartphonu. Odesílání zpráv je velice jednoduché, zejména díky funkci Quicktype založené na technologii T9 Trace a rychlé a bezproblémové odezvě dotykového panelu typu C. Pomocí přizpůsobitelné a rozšiřitelné hlavní nabídky a nabídky na domovské obrazovce si můžete mobilní telefon přizpůsobit podle svých potřeb.

S tímto mobilním telefonem si budete moci užívat lepší možnosti připojení, přehrávání multimédií a rozšiřitelnosti. Jeho funkce sahají od bezdrátového internetového přístupu 802,11 b/g/n (WiFi) s vyšší rychlostí a větším pokrytím až po skvělý zvuk a umožňují příjemnější používání. Díky 3,5 mm konektoru na sluchátka můžete k tomuto mobilnímu telefonu připojit jakákoli sluchátka nebo přenosné reproduktory. Karta microSD, která je snadno přístupná z boční strany mobilního telefonu, poskytuje dostatek místa na ukládání všech vašich dat.

Samsung Star II parametry:

  • rozměry a hmotnost: 108 × 54 × 12 mm, 94 g
  • displej: 3“, TFT LCD, 240 × 400, 262 tisíc b.
  • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), GPRS (třída 12), EDGE (třída 10)
  • konekt.: microUSB, Bluetooth, Wi-Fi
  • paměť: 30 MB, microSDHC
  • baterie: 1 000 mAh
  • hudba: FM rádio, 3,5mm jack
  • fotoaparát: 3Mpx (2 048 × 1 536), video (320 × 240)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *