Samsung Galaxy 551

Samsung Galaxy 551 je luxusní model od výrobce Samsung. Kombinuje 3,2″ dotykový display s QWERTY klávesnicí. Využívá operační systém Android 2.2 Froyo a konektivita je zajištěna Bluetooth a USB.

Pomocí dotykové obrazovky Samsung Galaxy 551 můžete snadno získat přístup k funkcím mobilního telefonu včetně aplikací a zároveň ji lze jednoduše a intuitivně používat k navigaci v mobilním telefonu Samsung Galaxy 551. Obrazovka QWERTY je ideální k zadávání dlouhého textu. Známé rozložení QWERTY pomáhá uživateli předvídat, kde se nacházejí tlačítka, a díky tomu, že každý znak má své vlastní tlačítko, je třeba tisknout minimální počet tlačítek.

Centrální služba Social Hub představuje místo, kde najdete všechny možnosti sociální komunikace, ať už odesíláte e-mail, posíláte zprávu SMS či MMS, připojujete se prostřednictvím sociálních sítí nebo používáte program na výměnu rychlých zpráv. Tato služba vám umožňuje v Samsung Galaxy 551 přejít na jedno místo a získat přístup ke všem možnostem komunikace, uspořádat je a zobrazit. Kalendáře se také synchronizují a přístup k úplnému portfoliu služeb společnosti Google ještě více zjednodušuje mobilní komunikaci a interakci.

Funkce svého mobilního telefonu Samsung Galaxy 551 můžete rozšiřovat pomocí aplikací, které můžete již dnes stahovat ze služeb Android Market™ a Samsung App Store. Bohatá nabídka bezplatných a prémiových aplikací určitě uspokojí vaše potřeby a požadavky.

Různá zákoutí světa můžete prozkoumávat přímo ze svého mobilního telefonu. Prohlížeč Layar představuje revoluční způsob vyhledávání zajímavých informací o okolních místech v zobrazení fotoaparátu. Pomocí navigace Google Maps Navigation™ si můžete také fyzicky prohlížet jednotlivé ulice na nových místech.
* Dostupnost služeb společnosti Google se může v jednotlivých oblastech lišit.

Podpora sady Mobile Office poskytuje synchronizaci e-mailů, kalendáře a seznamu kontaktů, podporu zásad IT a ochranu dat.

Fotoaparát Samsung Galaxy 551 s rozlišením 3 megapixely vám umožní vytvářet úžasné snímky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *