Samsung E1200M

S mobilním telefonem Samsung E1200M zábava nikdy nekončí. K vašemu pobavení je připraveno celé portfolio multimediálních funkcí. Tak se pohodlně usaďte a vychutnávejte si své oblíbené skladby, zdokonalujte své schopnosti v hrách anebo zachycujte příjemně strávený čas pomocí fotografií a videí. Máte k dispozici vše potřebné včetně praktického 3,5mm konektoru na sluchátka, připojení Bluetooth a úložné kapacity až 16 GB na kartě microSD. Tomu říkáme kompletní zábavní výbava!

Jedná se o jeden z nejlevnějších telefonů, které Samsung nabízí za cca 350 Kč.

Pohodlné a snadné používání

Nová gumová klávesnice s ochranou proti prachu je navržená pro maximální použitelnost a zároveň nabízí povrch odolný vůči prachu, díky kterému je telefon stále jako nový. Špičkové 5směrné navigační tlačítko v sobě integruje všechny oblíbené funkce telefonu na jednom pohodlně dostupném místě, takže telefon se snadno ovládá a používá. Budete nadšeni z toho, jak snadné je získání přístupu k důležitým funkcím včetně historie hovorů a telefonního seznamu – stačí stisknout jedno tlačítko a jste tam.

Vyzvánění ve formátu MP3

Tento telefon umožňuje používat vyzvánění ve formátu MP3, díky čemuž si upozornění na příchozí hovory a zprávy můžete vychutnávat v plnohodnotných a příjemně znějících tónech.

Pohodlné sledování obsahu

Vychutnávejte si velký a plnohodnotný displej s čistými a živými barvami – na rozdíl od fádních černobílých displejů, které nabízejí základní modely telefonů. Už se nemusíte vzdávat svých zážitků při sledování obsahu, když si chcete užívat displej s velkorysou velikostí, který je čitelnější, ostřejší a zobrazuje plné spektrum živých barev. Ve vylepšeném uživatelském rozhraní s lepším rozložením se budete snáze orientovat a umožní vám plynule přecházet z jedné obrazovky na druhou. Budete si vychutnávat více energie z výkonnější baterie, která zajišťuje delší dobu hovoru a větší výdrž mezi jednotlivými nabitími.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *