Samsung Chat 335

Samsung Chat 335 je šikovný messenger pro váš společenský život s QWERTY klávesnicí a stylovým designem.

Svým nápadným a tenkým telefonem s klávesnicí QWERTY se budete rádi chlubit – zejména díky jeho kovové povrchové úpravě a zaoblenému designu. Tento mobilní telefon s nadčasovým designem je také vybavený 2,4″ displejem LQVGA, který usnadňuje prohlížení fotografií a čtení dlouhých e-mailů.

Na nové a vylepšené klávesnici QWERTY budete moci snadno psát dlouhé texty. Psaní je podobné jako na počítači, díky čemuž je intuitivnější a jednodušší než kdykoli předtím. Na klávesnici QWERTY můžete naprogramovat zkratky, které vám umožní rychlý přístup k oblíbeným aplikacím.

Optický joystick usnadňuje navigaci při procházení internetu nebo sociálních sítí. Mobilní telefon dokáže identifikovat a rozlišit normální a rychlý pohyb prstu, takže ve fotoalbech či seznamech nabídek se budete moci pohybovat rychleji a pohodlněji.

Zůstanete v kontaktu se sociálními okruhy svých přátel. Můžete se s nimi spojovat prostřednictvím rychlých zpráv, sociálních sítí a e-mailu. Můžete si také vybrat ze stovek aplikací, které rozšíří vaše možnosti při používání mobilního telefonu.

Pokud chcete zůstat připojeni, nemusíte sedět u počítače. Přístup k internetu vám zajistí technologie Wi-Fi, takže budete mít přehled o všech novinkách prostřednictvím sociálních sítí, e-mailu a dalších způsobů komunikace. Konverzace s přáteli v okolí prostřednictvím aplikace BT Messenger vám dokonce ušetří peníze. Pomocí rozhraní Bluetooth a USB můžete zase připojit mobilní telefon k počítačům a dalším zařízením, což vám umožní rychle a bezpečně přenášet soubory.

Vychutnejte si hudební zábavu, aniž byste s sebou museli nosit samostatný hudební přehrávač. Do 3,5 mm zvukového konektoru můžete připojit svá oblíbená sluchátka nebo přenosné reproduktory. Mobilní telefon vám může také pomoci identifikovat nové skladby, které vás zajímají, a koupit si je přímo v mobilním telefonu. Vestavěný fotoaparát je připravený k fotografování vždy, když se naskytne vhodná příležitost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *