Samsung Champ Duos

Samsung Champ Duos aneb dva v jednom. Champ Duos totiž nabízí použítí zároveň dvou simkaret, což je asi jeho největší výhodou ve srovnání s konkurencí (tedy pro ty, kdo využívají dvě různá telefonní čísla).

Mít mobilní telefon Samsung Champ Duos s podporou dvou SIM karet je jako mít dva telefony v jednom. Obě SIM karty mohou být v pohotovosti současně; pouhým stisknutím tlačítka pak přepnete na SIM kartu, kterou chcete používat. Tato možnost je skvělá, pokud cestujete mezi oblastmi s různými mobilními operátory nebo chcete oddělit své pracovní a osobní hovory. Užívejte si možnosti dvou mobilních telefonů v jednom snadno použitelném přístroji!

Váš Samsung Champ Duos je nezbytnou součástí vaší produktivity na cestách. Připojení Wi-Fi v mobilním telefonu vám poskytne volnost, díky níž se budete moci kdykoli a odkudkoli spojit se světem. Připojení bez kabelů oceníte při čtení e-mailů i při procházení webu. Získejte možnost kontrolovat svůj časový rozvrh a domlouvat či potvrzovat schůzky i mimo kancelář.

Díky nativním aplikacím pro služby Facebook a Twitter vám nikdy neujde nejnovější aktualizace, zpráva či příspěvek od přátel. Používejte zástupce sociálních sítí na přizpůsobitelné domovské obrazovce – umožní vám přímý přístup k současným sociálním sítím!

Pokročilá dotyková technologie ve spojení s 2,6″ displejem umožňuje intuitivní přístup k bohaté nabídce funkcí tohoto mobilního telefonu, takže jeho ovládání je hračkou. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro ovládání pohybem prstu nebo pomocí pera, budete mít tento mobilní telefon vždy pod kontrolou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *