Nokia C5

Nokia C5 je první příslušník Nokií řady C přichází z klasickým provedením a zaměřuje se na cenovou dostupnost. Je to smartphone se Symbianem S60 3rd Edition a má GPS modul s hlasovou navigací zdarma. Poradí si s připojením k HSPA, Wi-Fi však chybí.

Stylový, kompaktní a vyrobený z pravé nerezové oceli – přístroj Nokia C5 je na dotyk spolehlivý a kvalitní, a na pohled atraktivní a moderní. Dobře navržené rozvržení tlačítek je příjemné, pohotové a je radost ho používat. Jasný 2,2″ displej s podporou milionů barev je skvělý pro prohlížení fotografií, videí a prohlížení webu ve vašem přístroji. Přidejte více paměti pro svou hudbu, videa, fotografie a data – jednoduše vyměňte paměťovou kartu za paměťovou kapacitu až 16 GB. Pohodlně nabíjejte rozhraním USB z vašeho PC – balení obsahuje USB kabel a kompaktní nabíječku Nokia.

Nokia C5 obsahuje Ovi Mapy s navigací Pěšky a Autem zdarma, průvodci Lonely Planet a Michelin zdarma a mnoho dalšího. Navigace Pěšky služby Ovi Mapy obsahuje hlasovou navigaci, vizuální instrukce a 3D pamětihodnosti, takže najdete nejkratší trasu pro pěší vedoucí k vašemu cíli.

Získejte okamžitý přístup k oblíbeným sociálním sítím – snadno aktualizujte svůj profil na Facebooku a zkontrolujte aktualizace statusů vašich přátel.

Díky funkci Nokia Messaging získáte se svým přístrojem přístup k oblíbeným e-mailovým službám, jako je Hotmail, Gmail a Yahoo Mail nebo získejte zdarma účet od Ovi Mail, ke kterému můžete přistupovat přes mobilní přístroj nebo PC.

Chatujte s lidmi, na kterých vám záleží, a to pomocí chatových služeb, jako je GoogleTalk a Windows Messenger.

Nokia Messaging vám nabízí pohodlí vašich oblíbených e-mailových a chatových služeb ve vašem mobilním přístroji a pomůže vám vše nastavit během několika sekund.

Zachycujte život na cestách pomocí 3,2megapixelového fotoaparátu s automatickým ostřením a dvojitým bleskem LED. Pošlete své fotografie na oblíbené webové služby, jako je Ovi Sdílení, Flickr nebo Vox, a komentujte je spolu se svými přáteli. Získejte okamžitý přístup na YouTube, hledejte a sledujte videa, nebo se sami staňte režiséry a natočte a nahrajte vlastní video. Upravujte a organizujte své fotografie přímo v přístroji – užijte si vlastní galerii na celobarevném 2,2″ displeji. Užijte si videohovory s přáteli a rodinou díky druhému fotoaparátu na přední straně přístroje.

Nokia C5 parametry:

  • rozměry a hmotnost: 112 × 46 × 12 mm, 89 g
  • displej: 2,2“, TFT LCD, 240 × 320, 16 mil. b.
  • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS (třída 32), EDGE (třída 32), HSDPA (10,2 Mb/s), HSUPA (2 Mb/s), GPS
  • konekt.: USB, Bluetooth (A2DP), TV-out
  • paměť: 50 MB, 128 MB RAM, microSDHC
  • baterie: 1 050 mAh, procesor: ARM1136 600 MHz
  • operační systém: Symbian 9.3 S60 3rd Edition FP2
  • hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
  • fotoaparát: 3Mpx (2 048 × 1 536), video (640 × 480), diodový blesk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *