LG T320

LG T320 patří do rodiny úspěšných Cookie telefonů od LG. Navazuje na bohaté zkušenosti předchůdců a přináší řadu inovovaných funkcí nejen v ovládání prostřednictvím LG UI a dotykového displeje ale i aplikacemi pro přímé spojení telefonu se sociálními účty jako je Facebook. Tento model naruší všednost okolního světa svým zřetelným tvarem a barevnou různorodostí. Poslouchejte MP3, sledujte 3gp videa, nový Wink 3G vám dopřeje maximální multimediální výbavu. Připojte se přes 3G, GPRS, BT nebo MicroUSB a sdílejte svá data jako například fotografie nafocené 2 MPx fotoaparátem. Celý svět žije kolem vás, řekněte všem, co cítíte.

S mobilní telefonem LG T320 již nemusíte čekat celou věčnost, než se načte webová stránka. Díky vysokorychlostnímu 3G (HSDPA 3,6) připojení budete mít svou oblíbenou stránku hned načtenou.

Technologie Bluetooth umožňuje bezdrátový přenos hlasu nebo dat mezi kompatibilními přístroji. To znamená, že se již nezamotáte do změti kabelů, až budete bezdrátovou cestou přenášet obrázky, zvuky nebo video.

Bezproblémová mobilní elektronická pošta umožňuje odesílání i příjem emailů všude tam, kde se právě nacházíte.

Zajímavé životní chvíle můžete zachytit u LG T320 – 2 MP fotoaparátem, a pořízené snímky hned odeslat a podělit se o ně na síti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *