LG GT540 Optimus

LG GT540 Optimus je jeden z prvních modelů LG s Androidem, který je vybaven odporovým dotykovým displejem o rozlišení HVGA, GPS modulem i anténou Wi-Fi a třímegapixelovým fotoaparátem s autofocusem. Sluchátka je možné připojit pomocí konektoru 3,5mm jack.

LG GT540 Optimus je další mobilní telefon se systémem Android uvedený společnosti LG. Tento přístroj je ovládaný prostřednictvím kvalitního dotykového displeje. Jeho výrazné tvary jsou podpořeny i několika barevnými provedeními telefonu.

Maximální pohodlí při práci s LG Optimus zajišťuje operační systém Android v kombinaci s uživatelskou nadstavbou LG. Výsledkem je snadné a intuitivní tohoto telefonu srovnatelné s ovládáním jiných zařízení bez operačních systémů.

Synchronizujte své kontakty a e-maily. Tento mobilní telefon je plně kompatibilní se všemi mobilními aplikacemi Google, ale je možné spojení LG Optimus i s jinými poštovními službami, např. Seznam.cz.

Prostřednictvím Wi-Fi se připojíte k internetu ve vaší kanceláři nebo ve vaší oblíbené kavárně. S LG Optimus se vydejte na cesty. Integrovaná GPS vám pomůže najít správný směr i cestu. Spojení s vašim okolím bude vždy jednoduché. Vždy budete včas informování o změnách na Facebooku nebo Twitru. Díky speciální aplikaci pro sociální sítě dejte vědět svým přátelům co právě děláte.

Systém Android byl stvořen pro aplikace. Prostřednictvím Android Market™ máte přístup k více než 20.000 aplikací, z nichž většina jich je zdarma. To znamená, že můžete personifikovat Váš telefon s aplikacemi, které potřebujete přesně pro svou práci a zábavu. Android podporuje aplikace vhodné nejen pro social networking, zprávy a práci, ale také myslí na zábavu a poskytuje spoustu aplikací pro multimedia v neposlední řadě hry. Již nikdy se nebudete nudit.

Zabudovaný GPS přijímač umožňuje vytváření interaktivních map použitím vlastních fotografií. Renoir je také vybaven funkcí „Jogging Buddy“, jež s pomocí technologie GPS pomáhá sledovat tréninkovou trasu. Upozornění: Vestavěný A-GPS přijímač a aplikace pro GPS mapování vám dávají možnost navigační asistence založené na textu. Je třeba si uvědomit, že u telefonů prodávaných společností Vodafone není aplikace GPS mapování zahrnuta a tedy GPS mapovací aplikace není k dispozici.

LG mobilní telefon GT540 Optimus je dodávan v několika barevných variantách.

LG GT540 Optimus parametry:

  • rozměry a hmotnost: 109 × 55 × 13 mm, 116 g
  • displej: 3“, TFT LCD, 320 × 480, 65 tisíc b., odporový
  • sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS (třída 10), EDGE (třída 10), HSDPA (7,2 Mb/s), GPS
  • konekt.: microUSB, Bluetooth (A2DP), Wi-Fi
  • paměť: 130 MB, 256 MB RAM, microSDHC
  • baterie: 1 500 mAh, procesor: ARM1136 600 MHz
  • operační systém: Android 1.6
  • hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
  • fotoaparát: 3Mpx (2 048 × 1 536), video (640 × 480), autofocus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *