LG G Flex

Kdo by si před lety pomyslel, že místo klasického telefonu s tlačítky budeme v kapse nosit rozměrné dotykové zařízení s výkonem lepším než celá řada notebooků? Ruku v ruce se zvětšováním obrazovek však klesá možnost dobrého ovládání, naštěstí se ale inženýři v LG rozhodli přijít s něčím novým, dosud neviděným. Prohnutý šestipalcový displej padne do ruky jako ulitý a nabídne hned několik fajnových inovací. Rozhodně lze vyzdvihnout pohodlné ovládání, lepší přilnutí k tváři při hovorech a mnohem slyšitelnější vyzvánění při položení na rovnou plochu. Zakřivený design si jednoduše zamilujete na první pohled.

Ergonomický zakřivený design

V poloze na výšku kopíruje LG G Flex křivky vašeho obličeje a zlepšuje kvalitu přenášeného hlasu tím, že zkracuje vzdálenost mezi mikrofonem a vašimi ústy. V poloze na šířku pak představuje ideální platformu pro sledování filmů nebo hraní her.

Samoregenerační zadní kryt

Samoregenerační nátěr zadního krytu modelu LG G Flex ochrání telefon před poškrábáním při každodenním používání, takže přístroj bude stále vypadat jako nový.

6,0″ zakřivený displej PLASTIC OLED (P-OLED)

Inovativní zakřivený displej modelu LG G Flex kopíruje linii vašich očí, a zajišťuje tak panoramatické zobrazení obsahu pod optimálním úhlem. Displej Real RGB HD navíc zobrazuje jasné, živé barvy, které znamenají přirozenější a věrnější reprodukci veškerého obsahu.

Displej Real RGB P-OLED

Displej P-OLED výrazně zvyšuje schopnost obrazovky telefonu zobrazovat barvy jasně a přirozeně, tak jak jsou ve skutečnosti.

První zakřivená baterie na světě

Společnost LG vyrobila první zakřivenou baterii na světě, která doplňuje zakřivený, štíhlý design modelu LG G Flex. Při vysoké kapacitě 3500 mAh má baterie dlouhou výdrž, s níž podporuje veškeré vaše každodenní aktivity.

13 MPx fotoaparát

S 13 MPx fotoaparátem lze pořizovat jasné noční snímky a ostré fotografie akčních scén. Okamžiky, které stály za zvěčnění, pak můžete oživit na velkém displeji telefonu.

Obrazovka Swing Lock

Uživatelské rozhraní se vyznačuje rovnováhou mezi uměleckým zpracováním a funkčností. Vytváří špičkové uživatelské prostředí se 180˚ zamykací obrazovkou a působivými odemykacími efekty s kontextovým zvukem.

Dual Window

Funkce Dual Window (dvojité okno) rozděluje obrazovku na dva přehledné panely, takže máte možnost věnovat se na širokém displeji více aktivitám současně.

QuickTheater

QuickTheater vám nabízí přímý vstup do světa zábavy. Držte LG G Flex ve vodorovné poloze a palci obou rukou „rozevřete“ obrazovku. Tímto způsobem zobrazíte ikony fotografií, videa a YouTube.

Answer Me

K přijetí příchozího hovoru dojde přiložením telefonu k uchu. Při zvednutí telefonu se ztlumí vyzváněcí tón a přiblížením k uchu přijmete hovor.

Knock On FUNKCE – PROBUZENÍ A USPÁNÍ TELEFONU POKLEPÁNÍM

K aktivaci displeje modelu LG G Flex stačí jednoduché poklepání – nemusíte telefon zvedat ani nemusíte mačkat hlavní tlačítko. Přístroj rozpozná vaše gesto a automaticky zapne nebo vypne displej.

Slide Aside

Tato funkce umožňuje přepínat mezi třemi různými aplikacemi tak, že třemi prsty odsunete jednu obrazovku doleva nebo doprava. Můžete tak na velkém displeji vykonávat několik úkolů současně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *