Lenovo A319

Smartphone Lenovo A319 přináší při poslechu hudby, sledování filmů i hraní her mimořádný zvukový zážitek. Technologie Dolby® Digital Plus zajišťuje bohatší, hlubší a realističtější zvuk a sluchátka smartphonu A319 překonávají svou kvalitou většinu sluchátek standardně dodávaných ke smartphonům.

4″ displej vám umožňuje jednoduše odesílat zprávy, hrát hry, sledovat videa a procházet webové stránky. Navíc se vám smartphone A319 díky svým kompaktním rozměrům pohodlně vejde do kapsy nebo brašny. Takže si budete moci vychutnávat svou hudbu kdykoli a kdekoli.

Vysoká kapacita baterie umožňuje celodenní používání smartphonu A319 bez nutnosti nabíjení. Pokud například pouze posloucháte hudbu, vydrží smartphone A319 v nepřetržitém provozu po dobu až 10 hodin.

Zásluhou 5Mpx fotoaparátu s automatickým ostřením je pořizování fotografií a videa pomocí smartphonu A319 hračkou. Přední fotoaparát se navíc skvěle hodí k videohovorům a zábavě s přáteli.

Zvládněte se svým smartphonem A319 více díky vestavěným aplikacím jako například SHAREit, která vám umožňuje bezdrátově sdílet hudbu a další soubory bez poplatků za připojení nebo nutnosti připojení k Wi-Fi; Security, která zrychluje váš smartphone a chrání jej před viry; a SYNCit, která vám umožňuje zálohovat a obnovovat vaše kontakty, SMS zprávy a výpisy hovorů.

S výkonným dvoujádrovým procesorem nebudete muset čekat na otevření požadované aplikace nebo spuštění přehrávání další skladby.

Android™ 4.4 posouvá výkon systému na dosud nepoznanou úroveň. Optimalizuje operační paměť a zlepšuje dotykové ovládání, takže práce s vaším telefonem bude rychlejší a přesnější než kdykoli dříve. To znamená, že budete moci bez problémů poslouchat hudbu a přitom procházet webové stránky nebo tryskem uhánět po dálnici v nejnovějším herním hitu.

Interní úložiště s kapacitou 4 GB lze rozšířit o dalších 32 GB pomocí karty micro SD. Získáte tak dostatek místa pro všechny fotografie, videa a obrovskou hudební knihovnu.

Jeden smartphone, dvě telefonní čísla. Kdykoli budete chtít využít různých datových tarifů a ušetřit peníze, používat svůj smartphone v zahraničí nebo prostě efektivně oddělit práci od zábavy, model A319 s podporou dvou SIM karet vám to umožní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *