iPhone 5 – spekulace

iPhone 5 a šílenství po objevování novinek začíná. Na serveru smartphonemedic.com se objevily první fotografie nově vyvýjeného mobilního telefonu společnosti Apple, který by měl logicky nést název iPhone 5. První fotografie odhalují pouze kovový skelet, do kterého bude nový iPhone 5 zasazen.

Sám technoligicky nerozumím, ale dle článku na serveru vyplívá, že se konstruktéři v Applu při vývoji nového modelu iPhone 5 zaměří důsledněji na vedení antény a zvýšení tolik diskutovaného signálu.

Fotografie na serveru pocházejí prý od velmi důvěryhodného zdroje, ale jejich pravost odhalí Apple až bude sám prezentovat nový telefon, který by měl znovu způsobit mobilní revoluci v konstrukci a vybavení mobilního telefonu.

iPhone 5 c

iPhone 5 b

A jaké funkce bude mít nový iPhone 5? O tom se dá zatím pouze spekulovat a bude lepší si raději počkat na další „únik informací“ nebo na oficiální představení nového iPhonu, který se dá očekávat v červnu 2011.

Pečlivě sledujeme vývoj nového iPhone a jakmile se nějaké další informace o iPhone 5 objeví, přineseme vám je jako první.

Mylsíte si, že nový iPhone 5 přinese nějaké zásadní až revoluční změny v mobilní komunikaci? Napište nám níže do komentářů, co od nového telefonu očekáváte.

Fotografie iPhone 5 – skelet:

Na fotografiích jsou dva telefony, kdy jeden z nich je iPhone 4 a druhý skelet patří novému iPhone 5. Červeně zakroužkované oblasti odhalují drobné rozdíly v konstrukci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *