HTC Touch Pro 2

HTC Touch Pro 2 a důvody proč právě tento mobilní telefon. Pracovní úspěch závisí na lidské reakci. Často toho zvládnete více díky rychlému telefonnímu hovoru nebo setkání tváří v tvář, spíše než když se necháte zavalit e-maily. Proč jsou tedy všechny pracovní telefony koncipovány tak, jakoby ingnorovaly důležitost hovorů? HTC Touch Pro 2 obstará Vaše hovory a zprávy s nejvyšším komfortem.

Někdy je třeba si Vaše názory přečíst, ale někdy situace vyžaduje, aby byly slyšet. Touch Pro2 je vybaven prostornou klávesnicí, která Vaše zprávy doslova odfoukne. V případě, že psané slovo není dostatečně výstižné, stačí jeden dotyk, který odpoví na e-mail s urgencí telefonního hovoru. Zapojte všechny klíčové investory. Jestliže je máte uložené v e-mailu, jednoduše poklepejte na jejich ikonu a zařaďte si je do hovoru. HTC Touch Pro2 pomáhá zjednodušit sdílení Vašich myšlenek se všemi lidmi spojenými s danou záležitostí.

Nic nezničí konferenční hovor rychleji, než neschopnost porozumět, co bylo řečeno nebo naopak situace, kdy nejste slyšet Vy sami. HTC Touch Pro2 s technologií Straight Talk™ poskytuje zvuk a hlasový příjem v křišťálově čisté kvalitě. Jedná se o profesionální konferenční telefon o velikosti dlaně s hlasitým reproduktorem a mikrofonem se schopností rušení hluku, což zajišťuje nadstandardní kvalitu konferenčních hovorů.

Dosud jednoduchý úkol skupinového volání vyžadoval pohotovost účastníků kolem Vašeho telefonu. Nyní HTC Touch Pro 2 představuje a nové bezstarostné rozhraní, které udělá skupinové volání tak snadné. Stačí jen poklepat na své kontakty. A to není vše! Dokonce i když cestujete a potřebujete se připojit ke konferenci k sobě do kanceláře… Touch Pro2 zabezpečí, že se připojíte bez prodlev. Díky jedinečným funkcím neztratíte své poslední strategické změny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *