HTC Touch 2

HTC Touch 2 vám usnadní vše, co na svém telefonu chcete dělat. Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli, zjistěte, co dělají na Facebooku, zkontrolujte si e-maily nebo prostě brouzdejte internetem. Vše je na dosah vašeho prstu, zabalené v kompaktním telefonu, který vám padne akorát do ruky. S HTC Touch 2 toho máte ale k dispozici ještě mnohem víc! Z Windows Marketplace si můžete přidávat hry a aplikace a díky MyPhone od Microsoftu můžete zálohovat svá data bez použití PC.

Zavolejte svým kolegům a přátelům tím, že naleznete jejich tvář. Brouzdejte pouhými pohyby prstu v příchozích textech a multimediálních zprávách. Vyberte si vhodné oblečení až poté, co si na displeji zkontrolujete předpověď počasí. Prostudujte si nejžhavější zprávy ze zpravodajských serverů. Zkontrolujte si kalendář a pečlivě se připravte, abyste na nejbližší poradě byli za hvězdu. Tohle všechno a ještě víc vám zajistí špičkové intuitivní rozhraní, na kterém máte na dosah prstu ty nejdůležitější informace.

Je mnohem lepší být neustále připojen a nepotřebovat to, než se muset připojit a nemít jak. HTC Touch 2 vám dává všechny možnosti, které jste kdy potřebovali, abyste zůstali v kontaktu se svou prací a ve víru společenského života. Přístup k firemním a osobním e-mailům je tak snadný, že stačí zadat jen adresu a heslo. A jenom o ťuknutí dále mate přístup k Messengeru a na Facebook.

S uvedením Windows Mobile 6.5 přichází dlouho očekávaný Windows® Marketplace pro HTC Touch 2. Pro vás to znamená, že nyní mate k dispozici bezpečné místo, na kterém naleznete hry a aplikace optimalizované právě pro váš telefon. Když si tedy dnes koupíte telefon, tak s vámi do budoucna poroste podle toho, jak si budete pořizovat více a více aplikací, které potřebujete, abyste si mohli naplno užívat života.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *