HTC Tattoo

HTC Tattoo je celý o tobě. Je to první telefon, který si můžete upravit jak uvnitř, tak i venku. Rozhodněte se, jak bude váš telefon vypadat, a pak se rozhodněte, na co se chcete dívat. Texty? Twitter? Vaše fotky? A až tak učiníte, upravte si HTC Tattoo, aby na první pohled každému řekl, kdo jste a co je ve vás.

Telefon máte u sebe 24 hodin denně sedm dní v týdnu a na vzhledu přece záleží. S HTC Tattoo si vzhled nevybíráte, vy ho tvoříte. Stačí navrhnout svůj vlastní obal telefonu. Poté se rozhodnete, na čem vám při práci s telefonem skutečně záleží. Pokud vás baví chatování, posílání sms a twítování, tak si můžete vložit všechny komunikační aplikace přímo na úvodní obrazovku. Pokud máte raději hry, stačí vám navštívit Android Market a stáhnout si jakoukoli hru chcete a pak zabijete nudu, kdekoli se objeví.

Máte přítele jako je Jirka? Jiří vám posílá každou hodinu alespoň 4 sms a minimálně tři e-maily denně, pravidelně aktualizuje status na Facebooku a vyvěšuje na Flicker fotky, které nesmíte nevidět. S HTC Tattoo zůstanete pro Jirku jedničkou, ale ostatní vaši přátelé začnou pomalu uvadat. Jediné, co musíte udělat, je jen nalézt jejich tváře a kompletní interakce je na světě. Už nikdy nemusíte přeskakovat z jedné aplikace na jinou.

Čas od času se stane, že zažijete něco neopakovatelného, co nelze popsat slovy. Dokonce i taková základní funkce jakou je číselník vám dokáže vyvolat úsměv na tváři. S HTC Tattoo můžete vyhledat přátele vyťukáním jejich telefonního čísla nebo jména.

Když máte rádi muziku, oceníte možnost seřadit si všechny melodie podle alb, interpretů nebo vytvořených playlistů. A pokud jste fanoušek fotografování, zblázníte se ze skutečnosti, že Album není jen místo, kam si v telefonu ukládáte fotografie. Je to zároveň brána k on-line kolekcím fotografií vašich přátel na Facebooku nebo Flickeru.

S HTC Tattoo najít jehlu v kupce sena není žádný problém. Tlačítko Search filtruje twítování, nalezne přátele ve vašem kontaktním listu, najde e-maily ve schránce, prohledá události v kalendáři a projede celý web v honbě za informacemi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *