HTC Hero

HTC Hero je první telefon s HTC Sense™ – intuitivním a snadným smyslem mobilní komunikace postaveném na třech základních principech – udělej to po svém, zůstaň nablízku a objev nečekané.

Personalizace dosahuje v HTC Hero takové úrovně, která doposavad nebyla možná. S HTC Hero si můžete přizpůsobit menu vlastním představám a nikdy tak nepohřbíte důležité věci pod vrstvu zbytečností. Widgety mohou být uzpůsobeny vašim potřebám množstvím nejrůznějších designů a velikostí, které nejlépe vystihují vaši osobnost.

S motivy nastavitelných profilů na HTC Hero získáte několik telefonů v jednom. Vytvářejte a přepínejte nejrůznější motivy, které budou odrážet různé okamžiky ve vašem životě. S vaším Hero si odpočinete u oblíbených melodií, dostihnete své přátele a uchováte si příjemné vzpomínky díky HTC Footprints™. A když vyrazíte na cesty, z telefonu se stane váš osobní průvodce, s kterým budete znát aktuální čas, předpověď počasí a mapu okolí.

Abychom v dnešním světě zůstali v kontaktu se všemi blízkými, musíme být schopni ovládat množství komunikačních kanálů od telefonu a e-mailů až po aktualizace na Facebooku. HTC Hero vám umožní neustálý kontakt s takovou lehkostí, jako byste říkali pouhé ahoj. Když si v telefonu zobrazíte složku lidé, získáte přehled o možnostech a způsobech, jak je zkontaktovat. Veškerou vaši komunikaci včetně té e-mailové si přitom můžete poslat na svůj soukromý nebo pracovní e-mailový účet. Máte k dispozici i nástroj, kterým si můžete zkontrolovat aktualizace na sociálních sítích, nebo obdržet upozornění o akcích a nových fotkách, které vaši přátelé čerstvě vložili na web.

Většinu těch nejúžasnějších zážitků v našem životě nedokážeme popsat, ale musíme je prožít. Dokonce i taková základní funkce jako je číselník na novém HTC Hero vás dokáže příjemně překvapit. Protože své kontakty na něm můžete nalézt vyťukáním čísla nebo prvních několika písmen jejich jména.

HTC Hero vám nabízí pohled na mobilní telefony z perspektivy, která odráží vaše potřeby. Například váš inbox není jen seznamem e-mailů, ale je úplným katalogem konverzace, ve kterém máte přehled o všech důležitých informacích a poznámkách. Všechny vaše e-maily s přílohami se zobrazí zvlášť v knihovně dokumentů. Vaše album není pouhopouhým místem v telefonu, kde máte uložené fotky. Je také bránou k on-line kolekcím vašich fotografií nebo fotografií vašich přátel na Facebooku nebo Flickeru.

S HTC Hero naleznete kdykoli cokoli. Tlačítko Search během okamžiku prohledá Twitter, najde přátele ve vašem seznamu kontaktů, najde e-maily ve vašem mailboxu nebo vám v kalendáři najde schůzky. A pokud si budete přát, najde třeba i jehlu v kupce sena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *